הצטרפו לפייסבוק ותהנו מאירועים שוטפים עד אליכם

מאמר - קטע מתוך הספר החדש של שולה ישראלי העומד לצאת הקדמה – סיפור כמשל

כותב הבלוג : שולה ישראלי

תחום עיסוק:

התמחתה בהילינג, ביואנרגיה, רייקי 3, ארומותרפיה. כתבה בעזרתו ספר הנקרא 'בשערים חדשים תבואו'.

טלפון:050-3750693

דוא"ל:קטע מתוך הספר החדש של שולה ישראלי העומד לצאת הקדמה – סיפור כמשל

תאריך:28-1-2012

בארץ רחוקה אחת חיו אנשים, בני אדם מאושרים מאוד. הם היו תמימים ישרים וללא משוא פנים, צנועים ומסופקים ברכושם וענווים בנפשם. בני תרבות מנומסים והגונים, דואגים לזולתם ולכל הטבע שאיתם. כל אשר שם נעשה היה בחמלה ומתוך אהבה - חלקו בכל ללא מריבה וללא שררה, כי הכירו היטב את משמעות העזרה בשוויון לכל נפש על פי צרכה. את ילדיהם גידלו וחינכו היטב בחכמה, באהבה ולימדו אותם להוקיר ולברך כל דבר שהיה בנמצא בתוך ועל-פני האדמה. ...................................

.............כזהו היה הניגון של הארץ הרחוקה, וכך נרקמו שם חיים נכונים ומאוזנים: כל הצומח והחי השתלבו זה בזה במחזוריות ובהרמוניה, בריקוד בראשיתי תמים, מתוך הוד וקדושת היצירה, כי ידעו הם מטבעם את משמעות אהבת לרעך כמוך!

עד אשר פעם אחת הגיעה ממרחקים משלחת. מארצות העולם הם באו, אנשים אחרים ומאוד סקרנים. הם שמעו, שיש מן ארץ כזו ייחודית שהשפע בה לרוב וכל אדם שם טוב, שאיכפת לו מן הזולת, ותורם לכלל, לארצו, ובכלל. בקשו הם ללמוד מהו הסוד לחיים בהרמוניה ועוד: הכיצד ניתן להגיע לחיי סיפוק של עושר ואושר, שלווה וחמלה? הם חשבו בלבם כי אם יגלו את סודם, יוכלו להעביר את תוכנו לתושבי כל העולם. וכך ביום אביבי של הארץ הרחוקה, וללא הודעה מקדימה נחתו פתאום, ובנימוס אמרו - שלום, הגענו הלום, להגשים חלום. אך בינם לבין עצמם הם אמרו, שאם באמת טובים האנשים בלבם, יקבלנו כך סתם, ללא התראה מראש, על-כן אל לנו החשש שמא ופן נגורש.

 וכך גם קרה, המשלחת התקבלה בהתרגשות רבה. אמרו תושבי המקום בתמימות, מה כבר יכול לקרות? נקבל השליחים בברכות! הרי כל אדם באשר הוא אדם, טוב ביסודו עוד משחר היווצרו..

לרכישת הספר - נא ליצור קשר עם
שולמית ישראלי- 050-3750693

חזרה לבלוגים